Publicystyka‎ > ‎

Pismo święte w telefonie

opublikowane: 16 paź 2016, 06:20 przez Redakcja JotJotZet   [ zaktualizowane 29 paź 2016, 12:55 ]
Polecamy kolejną aplikację na urządzenia z systemem Android, Windows oraz telefony firm Apple i BlackBerry. Nazwa - Pismo Święte PL - tłumaczy, mogłoby się wydawać, wszystko, lecz tak nie jest. Otrzymujemy więcej.

Przede wszystkim otrzymujemy aplikację, która zawiera tekst Biblii Tysiąclecia (IV wydanie), na wykorzystanie którego autor Przemysław Bierut uzyskał zgodę wydawnictwa PALLOTTINUM. Mamy dostęp do wyszukiwarki, możemy tworzyć zakładki, by szybciej wracać do ulubionych fragmentów. Opcje te są niezwykle przydatne dla użytkowników stykających się ze Słowem na co dzień.

To jednak nie wszystko. Mamy dostęp do czytań na każdy dzień, informacji o świętych danego dnia, modlitewnika zawierającego modlitwy codzienne, koronki, litanie, nowenny a także szereg innych modlitw pogrupowanych tematycznie (na Wielki Post, do poszczególnych świętych itd.). Jest również brewiarz, jednak korzystanie z tej opcji wymaga dostępu do Internetu.

Aplikacja jest bezpłatna, nie zawiera reklam, autor deklaruje, że baza modlitw jest stale rozbudowywana. Więcej o projekcie można dowiedzieć się na stronie http://pismo.swiete.pl/. (LZ)